pátek 25. března 2011

Pro ženy: Jak být moderní ženou

Tento článek je určen ženám, které se z nějakého důvodu necítí šťastné ani úspěšné a mají pocit, že o ně žádný muž nezavadí ani pohledem. Tedy pokud se zrovna nedívá na zadek, či prsa. Sestavil jsem pár jednoduchých pravidel, která z vás udělají skutečnou moderní ženu. Takovou, po které všichni muži doslova prahnou!

1. Buďte vždy IN
Být IN je základ každé moderní ženy. Nakupte si co nejvíc časopisů, kde se dozvíte, co můžete a co už nemůžete nosit. Bude to asi chtít menší investici, ale trendy se stále opakují, takže možná bude stačit jenom upravit šaty po mamince, koupit falešnou Gucci kabelku od Vietnamců a nějakou tu bižuterii, to teď letí. Nemusíte se ani moc omezovat, co se týče barev, podstatou všeho je růžová! V časopise se taky dozvíte, jak se máte chovat. Na tom, co si myslíte vy, vůbec nezáleží. Vlastní myšlení a individualita rozhodně IN není!
Snažte se oblékat co nejvíc sexy, nebo aspoň vypadat jako děvka. Budete pak mít dostatek důvodů být naštvaná na muže, kteří vám koukají na nohy, prsa a zadek. Vy svou krásu přece odhalujete pouze pro toho pravého. Je to sice trochu paradoxní, protože víte, že "ten pravý" vám nikdy na zadek a prsa koukat nebude, ale přesto to uděláte.

Pokud nechcete být sexy, stáhněte si vlasy do ohonu, noste kalhoty a žádný výstřih. Dobré jsou krátké vlasy, žádný make-up, obnošené džíny a šusťáková bunda. Budete pak mít jistotu, že se po vás žádný muž ani neohlédne.
Další styly oblékání jsou otázkou preferencí, to už je čistě na vás. S dredy, četným piercingem, ve špinavých teplákách a s věčně štěkajícím olezlým psem rasy Škarpolez těžko okouzlíte někoho, kdo nefetuje, nesmrdí a má práci.

2. Dodržujte nepsaná pravidla
Okouzlil vás nějaký muž na ulici nebo třeba v metru? Nechte ho vykoupat v nejistotě a úsměvy mu nevracejte. Z časopisů totiž víte, že ten pravý vás zaručeně osloví, i když se mu budete snažit vyhnout. Nikdy nesmíte muže oslovit první! Toto středověké pravidlo je přece potřeba dodržovat, nezávisle na tom, jak moc jste emancipovaná. Absence jakékoliv logiky nevadí, chlap má přece poznat sám, kdy má jednat.

Pokud však k oslovení skutečně dojde, staňte se nepřístupnou! Muži mají rádi nedobytné pevnosti, je to pro ně výzva. Vymyslete co nejvíc důvodů, proč byste mu neměla dávat svoje telefonní číslo. Nejste si přece jistá, jestli vás  nebude obtěžovat. Váš geniální odhad mužské povahy, kterým se ráda chlubíte, na to prostě nestačí. Jako alternativu mu můžete dát adresu profilu na Facebooku. Muž se spokojí i s tím a určitě bude rád, když si ho přidáte mezi svých 384 přátel. Svoje telefonní číslo mu dejte pouze v případě, že není šance se potkat jinak. Můžete také zkusit být romantická a říct mu, že "se tady zas někdy potkáme". Muži milují výzvy a ze všeho nejraději čekají dlouhé měsíce jen na to, až se náhodou opět potkáte.

Máte-li jeho číslo, za žádnou cenu se mu neozývejte jako první! Tím byste ze sebe udělala děvku. Počkejte, až se ozve sám. Pokud vám bude volat, nezvedejte to. Nevolejte zpátky ani nepište sms. Muži jsou šťastní, nevědí-li, na čem jsou. Odpovídejte pouze na sms, a to s jedno- až dvoudenním zpožděním. Nechte veškeré plánování srazu na něm a jen si stěžujte, že tohle se vám nechce a tamto je pro vás příliš daleko.

Sejděte se s kamarádkami a podrobně jim svůj nový objev popište. Vyjádří-li některá z nich odmítavý postoj, dělejte mrtvého brouka a už mu neodepisujte.

3. Buďte nerozhodná
Muži milují, když jim nedokážete říct, co vlastně chcete. Rádi vymýšlejí stále nové postupy, jak vás zaujmout.
Jakmile se vyskytne příležitost vyspat se s chlapem, který vás okouzlil třeba na diskotéce, udělejte to. Druhý den se obviňujte, jak jste to jen mohla udělat. Svou vynikající logikou přijdete na to, že vás chtěl stejně jen na jednu noc (i když se s vámi chtěl sejít zase příště) a už s ním nekomunikujte, zvláště pak pokud byl sex s ním skvělý. To znamená, že je děvkař! Dělejte, jakoby se nic nestalo a buďte dále nešťastná z toho, jak jsou ti muži neschopní.

Nejlepší ze všeho je najít si hodného ošklivého troubu, který vám to ani neudělá, ale který se nechá manipulovat a je mu všechno jedno. Můžete mu po celou dobu vztahu předhazovat schopnější chlapy, na které jste narazila a pak ho s některým z nich podveďte. Tak dostane co mu patří!

4. Nenechte si poradit
Být IN také znamená být (do jisté míry) svá. Ideálním projevem svébytnosti je ignorace jakýchkoliv rad ohledně vašeho života nebo vztahu. Jste-li zamilovaná do majetnického a násilnického ožraly, je to vaše věc a rodina ani přátelé vám do toho nemají co kecat! Nejlepší je odmítat veškerou pomoc a nechat se dál mlátit a zneužívat. Jedině tak dosáhnete opravdového štěstí, protože vy ho změníte. První dva roky sice k žádné změně nedošlo, ale ono se to teď zlepší. Určitě!

Totéž platí i v opačném případě. Chlap má přece mít oči jen pro vás a sám jít na pivo za kamarády nesmí, co kdyby vás chtěl pomlouvat! Pravidelně mu kontrolujte počítač a mobil. Mějte přehled o všech jeho "kamarádkách". Ze seriálů a časopisů víte, že to není jenom tak a že všichni muži lžou a jde jim jenom o sex.
Nedejte na přátele, kteří vás mají za stíhačku a krávu. Oni nemůžou být nikdy šťastní tak jako vy!

5. Chovejte se stereotypně
Nespoléhejte se na svůj vlastní úsudek ohledně fungování vztahu. Jednodušší (a více IN) je dát na rady z časopisů a zkušenosti kamarádek. Cesta ke štěstí musí vést středem: k vytvoření harmonického vztahu stačí dodržovat pár bodů:

  • Nikdy se partnerovi s ničím nesvěřujte. Je to chlap, takže to musí všechno poznat sám. Pokud nepozná, možná je čas najít si milence.
  • Trvejte na tom, že si musí zapamatovat všechny narozeniny, svátky, výročí a oblíbené věci. Nedokáže-li si chlap vzpomenout na něco, co se týká vás nebo něco, co jste mu řekla před rokem do telefonu, je to známka toho, že mu na vás vůbec nezáleží. Je čas najít si milence.
  • Mluvit o sexu sice už není tabu, ale vám se do toho nechce. Nechte ho, ať si poradí. Nedokáže-li to, je čas najít někoho, kdo to dokáže. Nejlépe nějakého asociálního psychopata.
  • Hádky jsou kořením vztahu! Je-li něco v nepořádku, buďte ráda - dříve či později se pohádáte a pak se můžete usmiřovat. V žádném případě se nepokoušejte hádkám předejít. Bylo by to sice logické a rozumné, ale všichni tvrdí, že se hádají. Hádejte se i vy!
  • Nesnažte se pochopit mužskou logiku. Je příliš jednoduchá! Mohla byste zjistit, že nemáte důvod být naštvaná, ale vy být naštvaná chcete. Odmítejte tedy raději jakákoliv logická vysvětlení a buďte dále přesvědčena o tom, že muži jsou idioti a ignoranti.
  • Žena chce to, co nemůže mít. Chovejte se podle toho. Dostáváte-li od partnera vše, co jste kdy chtěla, je to nuda a je potřeba s tím něco dělat. Najděte si nějakého idiotského, žárlivého milence.
  • Muže je potřeba ihned zahrnout odpovědností. Měl by vědět, že chcete v létě na dovolenou, do dvou let domek se zahradou, do pěti let děti a podle toho se chovat (vydělávat). Muži milují odpovědnost.
  • Všichni chlapi myslí pouze a jedině na sex. Jediným legitimním důvodem jejich špatné nálady je nedostatek sexu. Proto se jich tedy na nic neptejte. Všechno už víte!
6. Pozor na kamarády
Muži ve vašem životě se dělí na kamarády, rodinu a potenciální partnery. Dávejte si veliký pozor, koho zařadíte mezi kamarády. Podle jakéhosi zvráceného pravidla jsou kamarádi pro vztah nebo sex tabu! Není přece možné, aby někdo, kdo vám rozumí a komu jste se svěřila skoro se vším, byl vaším partnerem! To nesmíte připustit! Partnerem může být pouze muž, který o vás nic neví a kterého ani vy prakticky neznáte.
Z mužské strany takový problém sice neexistuje, ale vy víte, že nikdy nesmíte spát s kamarády! Takto byste nikdy nemohla dosáhnout štěstí!

7. Problémy ve vztahu
Od kamarádek víte, že žádný vztah není bezproblémový. Za všechny problémy ve vztahu může chlap! Dávejte mu to najevo pokaždé, když se vám zdá, že je příliš bezstarostný.


Tak, nyní jste již vybaveny praktickými radami, které zajistí neměnnost situace ve společnosti. Je na vás, abyste zajistily kontinuitu statusu quo. Rozumná, odpovědná, dospěle a logicky se chovající žena by mohla způsobit katastrofu. Muži by pak třeba přestali vymýšlet způsoby, jak se ženám zavděčit a snažit se dosáhnout nedosažitelného. V celkovém důsledku by mohli přebývající čas a mozkovou kapacitu využít k něčemu užitečnému a mohli by být šťastní a spokojení. A tomu je potřeba zabránit!!!


4 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

netuším zda někdo přidal komentář, ale asi každý má někdy pocit, že musí něco říci či napsat a proto klobouk dolů skvělý článek,já se bavila a hodně....:-)

Ignorant řekl(a)...

Ó, děkuji. :-)

Anonymní řekl(a)...

No tak hlavně aby si tohle nepřečetla ta moje... S těmahle radama by zaručeně přišla na to, jak mi ze života udělat peklo...

Anonymní řekl(a)...

No ehm, asi budu za sviňuchu.
Ale forma - nuda.
Obsah - prazvláštní.

Asi jsem suchar, ale přijde mi to jako výkřik do tmy.