pátek 1. dubna 2011

Odhalení pravdy!

Patetičtí čtenáři! Kdybyste jenom věděli, v jakém dezinformačním vězení žijete! Přece si nemůžete myslet, že události se dějí samy od sebe. Je evidentní, že za tím někdo je! Copak nevidíte, že připravuje nový světový řád?


Začalo to již havárií mimozemské lodě v Roswellu. Američané tehdy získali mimozemské technologie a aby je mohli testovat, zahájili vesmírný program. Studená válka se Sovětským svazem byl pouze zastírací manévr. Američané tajně vypustili do vesmíru desítky družic s mimozemskou technologií, které dokáží sledovat povrch, měnit počasí a dokonce vyvolat zemětřesení!
Americká vláda si poté potřebovala otestovat, jak moc je možné ovládat masy lidí. Připravila tedy falešné přistání na Měsíci. Prezident Kennedy věděl, jaká habaďůra se připravuje, avšak vládní spiknutí Iluminátů ho odstranilo dříve, než o tom stačil veřejnosti říct. Od té doby Ilumináti připravují půdu pro nastolení nového světového řádu, k čemuž má dojít 21.12.2012.

Již desítky let přidávají do vody chemikálie, které nás činí méně odolnými vůči manipulaci a z letadel nás práškují další chemikálií, která oslabuje gen XT424 zodpovědný za tvorbu imunity proti prasečí chřipce. V Mexiku pak americká vláda testovala nasazení viru prasečí chřipky. V kombinaci s chemikáliemi z vody má "očkování" vyvolat nepodmíněnou poslušnost americké vládě. Tato strategie jim však nevyšla díky podcenění imunity Mexičanů. Práškování však neustává, takže se můžeme "těšit" na nějakou další epidemii. V očkovací látce budou obsaženi nanoroboti, kteří z vás udělají doslova loutku! Pokud jste četli o čipové totalitě, byla to opět jen dezinformace, která měla zakrýt tuto obludnou pravdu!

Každý, kdo toto spiknutí odhalil, zemřel. Lidé, kteří znají pravdu, se musejí skrývat, protože bratrstvo Iluminátů je všemocné! Dokáže vás sledovat přes internet, vidí vás přímo ze satelitu a všude mají svoje lidi. Družice s mimozemskou technologií testovali na obyčejných lidech, samozřejmě. Hurikány, tornáda, zemětřesení a obrovské bouře jsou toho důsledkem. Důkazem jejich neomezené moci je 11. září 2001. Skupina odvážných vědců odhalila tuto děsivou pravdu a důkazy byly ukryty v jedné z budov WTC. Ilumináti pomocí svého vlivu zinscenovali údajné teroristické útoky, aby tak zahladili veškeré stopy. Následné údery v Afghánistánu nejsou ničím jiným, než testováním zbraní. Irák potřebovali pro rozšíření vlivu a hlavně kvůli ropě. Saddám znal pravdu a musel být popraven. Pomocí promyšlené propagandy nahlodali obyvatele okolních arabských států. V roce 2004 vyvolali zemětřesení, které mělo za následek tsunami a smrt statisíců lidí v Indonésii. Byla to pouhá demonstrace síly. Další "přírodní katastrofy" jsou opět dílem vyspělého systému HAARP (jinak mylně nazývaném stanice ISS). Zemětřesení u Japonska také není náhoda! Ilumináti zjistili, že Japonci staví ultimátní zbraň, pomocí které by mohli ovládnout svět a bylo potřeba zakročit. Atomové bomby jsou již přežitkem.

V dnešní době již Irácká akce přináší výsledky. Obyčejní Arabové, kteří se mají jako prasata v žitě, se nechali zmanipulovat americkou vládou a začali demonstrovat proti svým dobrotivým vůdcům. Ti samozřejmě použili sílu, neboť již nejde o demonstranty, ale o teroristy! Nyní se do toho vložilo NATO a je jasné, že vláda USA chce rozpoutat válku s celým arabským světem kvůli ropě. Ne tak ani kvůli potřebě ropy samotné, ale spíš kvůli zdeptání a pokoření větší části lidstva prostými manipulacemi s její cenou.

Jistě vás nepřekvapí, že už desítky let žijeme ve vězení, tvořeným uměle nastaveným trhem. Demokracie byla vymyšlena právě Ilumináty a jejím cílem je z lidí udělat stádo, které bude bez ptaní dělat to, co se mu řekne. Myslíte si, že systém GPS je nevinná aplikace, která nám má usnadnit život? Nebuďte naivní! Dobrovolně si kupujeme zařízení, která nás sledují a díky pokročilým technologiím nás i nahrávají a monitorují! Převzetí kontroly nad celým světem vrcholí! Čínu a Rusko si již Ilumináti podrobili. Nastolením nového světového řádu zmizí veškerá svoboda! Internet je již nyní zcela v moci Iluminátů. Facebook shromažďuje veškerá dostupná data a informace a celý internet je již kontrolován. Pomocí falešných novinových článků a mediální zábavy nás udržují v klidu. Později, právě pomocí chemikálií ve vodě apod., bude kontrolován a řízen veškerý váš pohyb, názory a přesvědčení. Náboženství budou zakázána. Budeme žít a pracovat pouze pro Říši. Státní hranice zmizí a z lidí se stanou otroci, kteří budou mít za úkol budovat vesmírné lodě, abychom se připravili na válku s agresivními mimozemšťany!

Nebojím se, že by všemocní Ilumináti zrušili tuto doménu. Podobné weby, na kterých je pravda, schválně nechávají být. Lidé si pak vytvářejí falešné domněnky, že jde o jakési konspirační teorie. Tyto domněnky jsou podporovány médii a dochází tak k obrovské manipulaci. Celé je to součástí strategie Iluminátů k ovládnutí světa.

Ještě je však čas se bránit! Jak?
  1. nevěřte nikomu a ničemu. Tomu, co se píše v novinách obzvláště ne!
  2. nepoužívejte Facebook a nepište nikam své názory
  3. nepoužívejte mobil, budete velmi snadno vystopovatelní
  4. snažte se lidem otevřít oči. Vytiskněte tento článek a šiřte ho dál, ale pozor na kamery!
  5. opatrně (sledují vás!) nakupte vybavení na cestu do hor, než to všechno vypukne a v pravý čas odejděte pěšky.
  6. nepoužívejte auto, můžou vás sledovat pomocí GPS. V servisech tajně do aut instalují sledovací zařízení.

3 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

mozna az trosku moc paranoidni, ale jinak v ledascem soouhlasim :-)
P.S.: a tento komentar sen napisu :D

Anonymní řekl(a)...

Hlavně pozor na spojení s Ještěry, ale kdo věří v Ashtara Sharana se nemusí obávat. Jeho miliónová flotila galaktických lodí nás odveze do země zaslíbené, kde už nebudou žádní ilumináti.

Anonymní řekl(a)...

Lidé, kteří si myslí, že mají svobodu, jsou zotročení nejvíce. J.W.Goethe