úterý 4. února 2020

Zase začátek

  Všiml jsem si, že mi na stránku Ignorant na Facebooku lezou lidi, přestože tam je kulový. A přesně to byl impulz, který jsem potřeboval, abych přestal čumět na Youtube a na porno, přendávat nesmyslný věci ze šuplíku do krabic a naopak, a začal bejt taky trochu kreativní. A co může být lepšího, než si napsat pár článků, že jo.


  Někdy v dubnu 2018 jsem se rozhodl, že odejdu z korporátu a začal jsem jezdit u filmu, že jako nebudu mít stres, naučim se německy, budu mít čas na čtení, vzdělávání, apod. Že dost vydělám, a najdu si práci v zahraničí (haha). Místo toho jsem akorát ty peníze utrácel za další nesmyslný věci, co je dám do šuplíku, a za rok přendám do krabice. Ve skutečnosti jsem neměl žádnej život, za volantem klidně 18 hodin denně, krátký přespávání v podivnejch hotelech, noční natáčení a podobný radosti filmařskýho života. Jasně, že to bylo občas zajímavý, byla prdel, ale připadalo mi, že můj potenciál je poněkud nevyužitej.

  Když mě pak praštil airbag do ksichtu na Jižní spojce (do dneška nechápu, co se vlastně stalo), tak jsem si řekl, že na to seru a zrovna ten den jsem se domluvil na jiný, zajímavý práci, takže asi znamení. To bylo někdy v prosinci 2019. A najednou jsem měl zas po dlouhý době čas taky na sebe, a řekl jsem si, že bych ho měl konečně nějak využít.

  Na novej rok to tak úplně nevyšlo, možná to znáte. Plno plánů, který se po prvním týdnu změní zase v prokrastinaci. A byl novoroční večírek, a pak se jelo na hory...

  Ok, tak co třeba začít v únoru? Někdo dělá, že jako nechlastá, protože je to nejkratší měsíc v roce, a všem to cpe. Budiž, ale je to stejně jenom póza. V tom přišlo magický datum, 2.2.2020!! Věřte nebo ne, dokonce jsem tenhle blog tak jako otevřel... A pak jsem zas do toho čuměl a nic nebylo.

 Úterý, 4. února, zas tak zajímavý pro nikoho neni (možná až na pár radikálních numerologů), ale pro mě každopádně jo. Napsat pár odstavců fakt neni těžký, ale dokopat se k tomu... Ty krávo!


Tak teď to máte! Budete zase muset číst ty moje slinty!


Ignorant


Žádné komentáře:

Okomentovat

Sprostá slova povolena, ale s mírou!