neděle 15. března 2020

Karanténa


Do prdele! Uplynuly sotva tři dny a je to tady. Je teď jasný, že karanténa od zítřka nastane. Ven budete smět pouze do práce, na nákup, do lekárny a se psem. A radši ho naučte rychle srát, protože po vás jinak půjdou měšťáci!


Doufejme, že Češi se hajzlpapírem zásobili dostatečně, a nebudou se tak u nás opakovat americké nebo holandské scénáře. Stále si ještě můžete dojít nakoupit jídlo, alkohol, pohonné hmoty a léky.

Zbývá poslední krok - povinné nošení roušek. Pro všechny! Ale kde je máme, kurva, vzít? Co je to za cirkus?

   Vypadalo to, že tomu zasranýmu estébákovi skutečně taky jednou jde o dobro České republiky, respektive jejích občanů, ale ne, ten zmrd toho zneužije - co má sakra znamenat tohle? A omezení počtu novinářů na tiskovkách? Chápu, nechá si tam jenom ty, co nebudou klást nepříjemný otázky. Ale jak máme chápat jeho pokus vydělat na laboratorních testech??? Chválil jsem vládu za rychlé kroky, ale ukazuje se, že v podstatě kvůli Babišovu populismu jsme ty hranice neuzavřeli mnohem dříve.

   Málokdo si uvědomuje skutečné důsledky karantény, ale především důležitost hygienických opatření. Epidemii zastavíme pouze jejich důsledným dodržováním! Nesahejte na ty mastný tyče! Když nemusíte, tak nechoďte na párty, proboha! Některých věcí je potřeba se teď vzdát. Roušky? Jasně, ale je potřeba je těm lidem zpřístupnit, a ne se hádat, kdo může za to, že nejsou! Vláda získá absolutní kontrolu nad vašimi životy! Co víc si může (Babiš) přát? Každej večer mu teď z toho stojí péro!

   Ale když mluvím, nebo píšu o Babišovi, tak se vždycky akorát naseru, takže k věci: Je to neskutečnej průser, nikdo neví co se bude dít za měsíc, a jak se s tím vypořádat! V prosinci nastane baby boom, protože všichni budou doma sledovat zprávy, chlastat a šukat! Jak se s tím vláda vypořádá? Nikdo neví, řešíme nedostatek roušek...

  Anarchokapitalisti s hrůzou sledujou, jak hodnota Bitcoinu klesla za týden z 9000  na 5200 Dolarů. Asi jim nedošlo, že v době globální krize jsou kryptoměny každýmu u prdele. K čemu vám bude bitcoin, když nebudete mít příjmy ze zaměstnání, protože jste závislí na cestovním ruchu? Co když platíte hypotéku a staráte se o domácnost? 

   A co Evropská Unie? Hovno, akorát mlží, k čemu, do prdele, máme Evropskou komisi? Von Leyenové připadá, že zavření hranic je rasismus! Pojďme u nás nový virus přivítat! Co je to za krávu? Jak přispěl slavný Europarlament k řešení krize? Za co tam ty sráče proboha platíme? Akceschopnost Unie je nulová, státy řeší pandemii po svém. A logicky vzrůstá nacionalismus. Žijete-li v cizí zemi, která se dostala do karantény, brzy se stanete členy množiny "ONI". Kdo může, vrátí se do rodné země a díky zavřeným hranicím se opět izoluje ostatním národům. Někdo tvrdí, že se historie po 100 letech opakuje. 

  Ale nyní je situace jiná. Téměř každý má přístup k informacím. A buď je využijeme ve svůj prospěch, nebo se poddáme panice. Možná jsme právě svědky transformace, kdy si uvědomíme skutečnou hodnotu věcí. Budoucí změny zásadně ovlivní životy všech lidí na planetě. Možná je načase s tím konečně něco dělat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Sprostá slova povolena, ale s mírou!